خشکشویی مبلمان
خشکشویی مبلمان

خانه های بدون مبل؟

آیا در تهران میتوان خانه ای را پیدا کرد که در آن حداقل یک دست مبل وجود ندارد؟ یا اینکه می توان گفت که مبلمان منزل جزو جداشدنی از منزل می باشند؟ امروزه دیگر مبلمان جزو ضروریات زندگی است و دیگر نمی توان بدون مبلمان بسیاری از امور را انجام داد. فرض کنید که به دلیل کمردرد یا دیسک کمر فقط باید به صورت 90 درجه بنشینید، حال بدون مبل در منزل جای خاهید گرفت یا نه؟

 تمیزی و بدون لکه بدون مبلمان همیشه یکی از نکات بسیار مهم برای مبلمان است. بعضی از انواع مبلمان دارای تشک یا پشتی جداشونده هستند. که روکش آنها زیپدار بوده و از خود تشک به راحتی جدا و شسته می شود. اما بدنه مبلمان همچنان نیاز به شستشو و خشکشویی دارد. برای شستشوی مبل یا خشکشویی مبلمان باید از دستگاه های مخصوص مبلشویی استفاده کرد.

تدامو استفاده از مبلمان

ما همواره از مبل استفاده می کنیم چونکه اجساس راحتی بیشتری به ما می دهد. تداوم استفاده از مبل و همچنین وسعت استفاده از آن باعث ایجاد لکه و آلودگی بر روی نه تنها بافت اسفنجی و پارچه ای فرش است، بلکه بدنه و قسمت های فلزی یا چوبی مبل نیز مورد این آلودگی ها قرار خواهد گرفت.

برای عملیات مبل شویی می توان از دستمال و یک شامپو فرش نیز استفاده کرد، امی این روش های سنتی فقط برای کارهای کم کیفیت و بدون ضدعفونی کاربرد دارد، در صورتی که با استفاده از دستگاه های مبلشو، اپراتور دستگاه پس از تنظیمات خاص مربوط به درصد مخلوط کردن آب با مواد شوینده و استفاده از نازل مربوط به خروج کف شوینده، و همچنین استفاده از فرچه های ویژه برای انواع مبلمان، عملیات شستشو را به بهترین شکل و بدون ایجاد هیچگونه آسیبی به بافت های مبلمان انجام خواهند داد.

 بعد از شستشو نیز با دستگاه وکیوم، تمامی کف و مواد شوینده از روی مبل جمع شده و وارد مخزن دوم دستگاه خواهد شد.

کارخانه قالیشویی شمال شهر با بیش از سه دهه تجربه در زمینه شستشو و مرمت انواع فرش دستباف ، ماشینی ، تابلو فرش و چندین شعب مختلف در سطح استان تهران و با کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.