خدمات ما

خدمات ارئه شده در قالیشویی شمال شهر

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دیگر بخش های شمال شهر
  4. chevron_right
  5. خدمات ما

شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش در قالیشویی صابری با بهترین شوینده ها متناسب با نوع و جنس فرش انجام می‌شود و پرزگیری فرش با دستگاه های مخصوص به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود.

local_play

رفوگری

رفوگری به زبان ساده هنر مرمت فرش است. گاهی به دلیل بی توجهی افراد نسبت به مراقبت از فرش و یا نداشتن اطلاعات کافی در مورد نگهداری از آن و همچنین به دلیل اتفاقات غیر قابل پیش بینی، فرش دچار آسیب هایی خواهد شد که می بایست هر چه سریع تر به رفع آن پرداخت.

wallet_giftcard

خشک‌شویی پرده

پرده های خانه که عموما از جنس تور، حریر، مخمل یا پارچه ای می باشد، در طول سال دچار دودگرفتگی ، کثیفی، چرک مردگی و کدر شدن می گردد.

camera

شستشوی تابلو فرش

شستشوی تابلو فرش می‌تواند ازجمله کارهای سخت خانه باشد.
اگرچه تابلو فرش‌ها در ابعاد و اندازه‌های متنوع با طرح‌های مختلف وجود دارند و به‌ ندرت نیلزمند شستشو میشوند اما با توجه به قیمت بالایی که دارند

trending_up

رنگ برداری

رنگ برداری یکی از عملیات‌های رایج در مرمت فرش دستباف است. در برخی از مواقع، فرش‌های دستباف پس از اتمام بافت و پایین کشیدن از دار قالی، دارای عیوب ظاهری می‌باشند

phone_iphone

خشکشویی مبلمان

امروزه کمتر خانه ای بدون مبلمان پیدا می شود. سوای از نوع مبلمان در اکثر خانه ها حداقل یک دست مبلمان پیدا می شود

verified_user

شستشوی موکت

ارائه خدمات شستشوی موکت در محل  با دستگاه موکت شویی یکی از فعالیت های قالیشویی صابری است که برای آسایش شما همراهان و عزیزان تهرانی به صورت اعزام سزیع نیروی تمیز کار برای همه مناطق های تهران انجام میشود.

polymer

دارکشی فرش

دارکشی فرش به این منظور انجام می شود که فرش دستباف بسیار ظریف است و باید با مراعات رفتار شود. و اگر با مراعات با آن رفتار نکنیم دچار کجی و کاستی می شود.

people

شستشوی فرش دستباف

شستشوی فرش دستباف امری است که به دلیل ارزش بالای فرشهای مذکور باید تخصص کافی و همچنین مواد شوینده با کیفیت موجود باشد تا آسیبی به بافت های فرش وارد نشود.

برای مشاوره رایگان و ارسال انتقادات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید.

info@shomaaleshahr.com